Projekt HoReCa Premium istnieje na rynku od ponad siedmiu lat. Do września 2018 roku funkcjonował jako osobna spółka, pod nazwą Vinorama.PL. Aktualnie stanowimy część, założonej w 1976 roku Firmy Jantoń S.A. – jednego z największych producentów w branży winiarskiej w Polsce. Od 2017 roku firma Jantoń podjęła decyzję o rozbudowie, kanału win Fine Wine. Od tego czasu konsekwentnie buduje ofertę i zespól handlowy zajmujący się tym dynamicznie rozwijającym się segmentem rynku.

Obecnie naszej ofercie znajduje się ponad 300 gatunków importowanych win. Współpracujemy z winnicami z niemal wszystkich liczących się regionów produkcji na świecie, stale poszerzając i udoskonalając naszą ofertę, pod względem dopasowania do rynku usług hotelarsko- gastronomicznych. W sierpniu 2018r., nasza oferta poszerzyła się o 130 gatunków, wchodzących w skład portfolio projektu Wino Makłowicz oraz od niedawna o portfolio kilkudziesięciu win Platinum Wines.

Dzięki zakupowi projektu Wino Makłowicz dysponujemy też wizerunkiem Roberta Makłowicza dziennikarza, pisarza, publicysty, krytyka kulinarnego .W latach 1998–2008 będącego w telewizji publicznej gospodarzem popularnego niedzielnego cyklu reportaży Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Od marca 2008 do marca 2017 prowadził w telewizji publicznej program telewizyjny Makłowicz w podróży. Dzięki rozpoznawalności i aktywności Roberta Makłowicza zamierzamy dotrzeć do mniejszej gastronomii w której rekomendacje rozpoznawalnego celebryty mają być argumentem przekonującym do zakupu.

W ciągu ostatnich kilku lat nasza Spółka i jej oferta zmieniała się wraz z potrzebami i rozwojem rynku winiarskiego w Polsce. Obecnie jesteśmy projektem przygotowanym z myślą o Konsumentach, dla których wino kojarzy się nie tylko z klasyką i tradycją, ale przede wszystkim z nowoczesnym stylem życia. Dlatego też duża część naszej oferty to wina w stylu modern, w którym duży nacisk kładziemy na jakość i unikalność importowanego trunku.

Prawie 100% oferty HoReCa stanowią wina niedostępne do sprzedaży dla kanału nowoczesnego oraz handlu tradycyjnego. Naszymi głównymi odbiorcami są Hotele i Restauracje klasy Premium oraz Klienci B2B z całej Polski.

Z racji na brak nadmiernie rozrośniętej struktury organizacyjnej oraz odpowiednie zaplecze kapitałowe, jesteśmy w stanie błyskawicznie i elastycznie reagować na potrzeby naszych Kontrahentów, funkcjonujących na rynku usług gastronomiczno – hotelarskich, w całej Polsce.